Line Marking Tape Is An Important Part Of Any Warehouse
May 27, 2020
Reasons Why IPTV Is a Highly Effective Different to Normal TV
May 27, 2020

Jak czują się bardziej żywy i szczęśliwy każdego dnia w dwóch prostych krokach, bez zachowania rutynowe

Nie można zatrzymać? To znaczy, że nie mam wyboru. Nie mogę przestać myśleć, nawet jeśli chcesz. To brzmi jak nałóg.

Myślenie jest uzależnienie. Od chwili, gdy budzimy się głos w naszych głowach i oczu umysłu staje się aktywna. Ledwo zauważyć je, gdy dyktuje nasze życie. Radio umysł zaczyna się i idzie o zębami, dowodząc, grożąc, błagając, rozmowy, narzekać i tak dalej. Oko umysłu daje przebłyski przeszłości, teraźniejszości, przyszłości i motywuje swoją chwila po chwili zachowanie.

Twój umysł jest w stanie przejść do przeszłości lub w przyszłości. Więc to wciąż dzieje tu, tam, wszędzie. Myślisz o przeszłości, martwić się o przyszłość. Niniejszy jedyny moment kiedy doświadczyć życia, jest ignorowany.

można ‘być’ tylko w teraźniejszości. W przeszłości nie ani w przyszłości. Dopiero w chwili obecnej, w teraz, że można istnieć.

‘myślenie’ może być w przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. ‘Bycie’ jest tylko w teraźniejszości.

Kiedy myślisz o określenie ‘spokój’, co myślisz? Czy myślisz o spokojnej, umysłu czy może myśleć o paplaniny, hałaśliwy umysł grając około 7 kanałów telewizyjnych jednocześnie.

Gdybym przestać myśleć, nie stanę się głupie? Myślenie jest bardzo ważne.

Staniesz się mądrzejszy. Myślenie jest bardzo ważne. Ale tylko koncentruje myślenia. Myślenie z celów jest bardzo ważne. Z myślą o efekcie końcowym w umyśle jest ważne. Na przykład, podczas burzy mózgów do rozwijania nowych pomysłów na rozwiązanie problemów biznesowych, to jest bardzo istotne. Ale myśli ‘tak po prostu’ jest umysł włóczy się bez celu. To jak zwykle idzie na drogach miasta bez żadnego pomysłu, dokąd idziesz i gdzie to jest, że chcesz iść. I podobnie jak bezcelowej wędrówki, nie dostać się wszędzie, a to sprawia, że ​​jesteś zmęczony. Skoncentrowane myślenie sprawia, że ​​jesteś energiczny, zmotywowany i wdzięczny. Aimless myślenie sprawia, że ​​lubisz directionless pływających liści, twój stan emocjonalny zależy, co myśli pojawia się w twojej głowie obok.

Hej, to ma sens. Chłodny.

To nie jest kwestia braku myślenia. To kwestia bycia. Nie starają się myśleć samodzielnie na myślenie. Wybór jest ‘być’ zamiast ‘myśleć’.

Hmm Jak to zrobić tuż. Być?

Byłoby wspaniale, gdyby można było zrobić. Ale nie, nie będę prosić, aby to zrobić. (Choć nadal byłoby wspaniale, gdyby można było zrobić, że jak o pół godziny, 15 minut)

Ja po prostu cię zapytać zrobić dwie rzeczy, które można zrobić codziennie, przez cały czas, w każdej chwili, kiedy tylko pamiętać, aby je zrobić, z nadzieją, że należy pamiętać, aby wykonywać je dość często

Uważaj na siebie myśląc złapać się na myśli: Uważaj na swoje myśli. Nie są myślami waszymi. (Mówisz myślę kto to jest prawda?) Zauważ swoje myśli w miarę możliwości, jak można zaobserwować próbki w laboratorium. Nie osądzaj. Nie angażuj się. Nie są przyciągane i rozproszony. Wystarczy obserwować. Bądź ciekawy i po prostu zobaczyć, jak myślisz. Ogłoszenie. Ci zacząć obserwować swój umysł myślenia. W chwili, gdy to zrobić, a ‘wyższej świadomości’ zostaje włączona w twojej głowie. Zaczynasz dostępu inteligencji poza myślą. Szanse są, jeśli dalej robić to, pewnego dnia będziesz obserwować swoje myśli i uśmiech, jak można by się uśmiechnąć widząc wybryki małpy. Jest to jeden ze sposobów na wolność od myśli.

Drugi sposób. Zostań intensywnie świadomi tu i teraz. Dowiedz się, jak po prostu być. Jak można po prostu być? Będąc świadomy chwili obecnej. Dzięki obecności w teraźniejszości. Weź rutynowych czynności, jak mówią, mycie rąk i całkowicie skupić się na niej. Brać udział adidas buty do biegania końca. Oglądaj przejrzyste wody odbicie szczęśliwie w swojej dłoni, poczuć chłód wody na skórze, obserwować linie dłoni lśniące przed kroplami wody, usłyszeć dźwięk zalewaniem i splooshing w twoich rękach. Albo nawet oddychanie. Oddychanie jest jak najbardziej rutynowych czynności można ewentualnie zrobić. Obserwuj swój oddech. Poczuj to. Będziesz nagle czuję się bardziej żywy. To dlatego, że przyniosły swój umysł z przeszłości lub przyszłości, lub wszędzie tam, gdzie było skupienie się na teraz. W chwili obecnej. Pomyśl o tym. To dlatego, że; Występują co jest wokół ciebie ze wszystkimi swoimi zmysłami, w najszerszym. Jesteś całkowicie pochłonięty patrząc na falach oceanu lub zwierząt lub drzew i czujesz wewnętrzny spokój. To jest tak dużo w przeciwieństwie jak spędzamy nasze dni, koncentrując się na wszystko z wyjątkiem tego, co nasze doświadczenie jest teraz. (Oto kolejny bit informacji, każdy ból istnieje w przeszłości, wszystkie zmartwienia istnieć w przyszłości teraz jest idealny) To jest dosłownie żyje w tej chwili, ponieważ zawsze będziesz żyć w tej chwili, nie w tym, co było i co może być?

To wszystko. Nie ma czasu do wykupienia robić ćwiczenia lub trzymać się rutyny. Wszystko co musisz zrobić, to to zrobić kiedy tylko pamiętać, aby to zrobić. Oczywiście, można sobie pomóc pamiętać, aby zrobić to poprzez wysyłanie anonimowych maili do siebie lub oddanie alarmów. (Gdy kładę przypomnienia o tym w mojej komórce, przechowywane odkładanie go i dlatego robiłem to znowu i znowu)

Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić koncentrację, spokój umysłu, a nawet wydajność (kiedykolwiek zrobił coś z pełną uwagą i coś podczas rozproszony? Który występ był lepszy?).

Wkrótce okazuje się, że wszystkie rzeczy, które naprawdę się liczą piękno, adidas sklep kreatywność, prawdy, pokoju, miłości nie wynikają z myślenia, ale spoza niego.

Dźwięk Ciekawe. Myślę, że dam mu szansę.

Tam idziesz. Wracaj do chwili obecnej proszę. dam go spróbować duch.

OK OK. Dostałem wiadomość. Jestem zwracając uwagę na to teraz.

Spójrz na swoje ręce na klawiaturze, doceniają je. Spójrz na klawiaturze. Kolory, łaty brudu. Spójrz na ścianie. Kolor. Należy zwrócić uwagę na kształt monitora, adidas originals konturów, blasku. Poczuj obecność ciała na krześle, wagę. Poczuj swoje nogi naciskając na adidas buty allegro. Poczuj swoje ubrania lekko dotykając ciała. Spójrz na mysz i śledzenia jej ciało z oczu. Należy zwrócić uwagę na swój oddech. Poczuj łokieć na podłokietniku. Poczuj temperatury pokojowej, przepływ powietrza.

Thank You ✖

For the right start to a great career

Get a Call Back ✖


CAA IS HIRING ! ✖

Currently we are not looking for any instructors, please keep a look out for this space to be updated according to our needs in the future.